Акумуляторний тример Procraft ATA20BS (1 АКБ 4 Аг та ЗП)
3 540 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14227
Акумуляторний тример Procraft ATA20BS застосовується в домашньому господарстві для скошування густої високої трави, бур'янів та молодих пагонів чагарника. З його допомогою можна швидко та ефективно очистити земельну ділянку, підстригти газон біля будинку чи підрівняти його краї. Завдяки тихій роботі двигуна, використовувати цей інструмент можна в місцях з нормованим рівнем шуму.
Основні характеристики:
-
Число оборотів холостого ходу - 0-4500/5500 об/хв
-
Вага (вся комплектація) - 5,8 кг
-
Розташування двигуна - Верхнє
-
Тип штанги - Розбірна
-
Діаметр різу - 420 мм
-
Плавний пуск - Є
-
Двигун - Безщітковий
-
Діаметр штанги - 26 мм
Комплектація:
-
Інструкція з експлуатації
-
Акумулятор 20В 4 Аг - 1 шт
-
Зарядний пристрій - Слайдер
-
Захисний кожух - 1 шт
-
Ключ для зміни оснащення - 1 шт
-
Викрутка - 1 шт
-
Ніж 40T - 1 шт.
-
Котушка - Автоматична 1 шт
-
Ремінь - 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 230 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Тип штанги | Розбірна |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
- Ціна: 3 540 ₴












