Акумуляторний тример Procraft ATA20BS (1 АКБ 4 Аг та ЗП)
3 540 ₴
- Готово к отправке
- Код: 14227
Акумуляторний тример Procraft ATA20BS застосовується в домашньому господарстві для скошування густої високої трави, бур'янів та молодих пагонів чагарника. З його допомогою можна швидко та ефективно очистити земельну ділянку, підстригти газон біля будинку чи підрівняти його краї. Завдяки тихій роботі двигуна, використовувати цей інструмент можна в місцях з нормованим рівнем шуму.
Основні характеристики:
-
Число оборотів холостого ходу - 0-4500/5500 об/хв
-
Вага (вся комплектація) - 5,8 кг
-
Розташування двигуна - Верхнє
-
Тип штанги - Розбірна
-
Діаметр різу - 420 мм
-
Плавний пуск - Є
-
Двигун - Безщітковий
-
Діаметр штанги - 26 мм
Комплектація:
-
Інструкція з експлуатації
-
Акумулятор 20В 4 Аг - 1 шт
-
Зарядний пристрій - Слайдер
-
Захисний кожух - 1 шт
-
Ключ для зміни оснащення - 1 шт
-
Викрутка - 1 шт
-
Ніж 40T - 1 шт.
-
Котушка - Автоматична 1 шт
-
Ремінь - 1 шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип | Триммер |
| Состояние | Новое |
| Питание | Аккумулятор |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Ширина скашивания ножа | 230 мм |
| Ширина скашивания лески | 420 мм |
| Тип штанги | Разборная |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 5500 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.8 кг |
- Цена: 3 540 ₴












