
Диск пильний S&R Meister Wood Craft 190x30x2,4 мм, 48 зубів (238048190)
595 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2146
+380 (97) 964-84-22
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диски серії Meister Wood Craft - ідеальне рішення для чистого і чіткого різу дерев'яних та інших похідних матеріалів.
Диски для пил S&R Wood Craft 190x30x2,4 мм серії Meister - призначені для різання як твердої, так і м'якої деревини, панелей МДФ, ДСП, ДВП та інших дерев'яних виробів.
S&R Wood Craft 190x30x2,4 мм має 48 гостро заточених зубів АТВ форми. Надійна сталь товщиною 2,4 мм забезпечує якісну роботу диска для поздовжнього і поперечного пиляння дерев'яних заготовок.
Посадка диска 30 мм підходить для використання з торцювальними та дисковими пилами, а також стаціонарними верстатами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | S&R |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево, МДФ, М'яка деревина, Тверда деревина |
| Діаметр зовнішній | 190 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 2.4 мм |
| Кількість зубів | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴



