



Фреза пазова S&R 12,7х13 мм "ластівчин хвіст" (216908254)
121 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2085
+380 (97) 964-84-22
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фреза пазова S&R 12,7х13 мм - пазова фреза «ластівчин хвіст» призначена для вибірки пазів, формування шипованих з'єднань, врізання планок. Виготовлена фреза з високовуглецевої сталі, завдяки чому інструментом можна працювати як з м'якою, так і з твердою деревиною.
Хвостовик діаметром 8 мм дозволяє працювати з широким діапазоном електричних фрезерів, які обладнані цангою відповідного діаметру.
Фреза пазова S&R 12,7х13 мм призначена для вибірки пазів, які використовуються при виготовленні і ремонті меблів.
Характеристики:
| Діаметр | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Тип | пазова "ластівчин хвіст" |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | S&R |
| Тип | Фреза |
| Диаметр хвостовика | 8 мм |
| Диаметр рабочий | 12.7 мм |
| Длина рабочей части | 13 мм |
Информация для заказа
- Цена: 121 ₴



