Фреза S&R 31,7х9,52 мм - калювальна кромочна фреза з підшипником для обробки країв заготовки з дерева, і дерев'яних панелей. Виготовлена фреза з високовуглецевої сталі, завдяки чому інструментом можна працювати як з м'якою, так і з твердою деревиною.
Хвостовик діаметром 8 мм дозволяє працювати з широким діапазоном електричних фрезерів, які обладнані цангою відповідного діаметру. На кінці обладнана фреза підшипником для легкого проходження по деталі, який запобігає проникненню фрези в деталь.
Фреза кромочна S&R 31,7х9,52 мм призначена для обробки крайок дерев'яних заготовок, особливо необхідна при серійній, однотипній обробці.
Характеристики:
| Діаметр | 31,7 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Радіус | 9,52 мм |
| Тип | кромочна калювальна з підшипником |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | S&R |
| Тип | Фреза |
| Диаметр хвостовика | 8 мм |
| Диаметр рабочий | 31.7 мм |
| Наличие подшипника | Да |
| Радиус | 9.52 мм |
- Цена: 169 ₴







