Фреза S&R 7х38 мм - пряма кромочна фреза подовжена з нижнім підшипником для обробки країв заготовки з дерева, і дерев'яних панелей. Виготовлена фреза з високовуглецевої сталі, завдяки чому інструментом можна працювати як з м'якою, так і з твердою деревиною.
Хвостовик діаметром 8 мм дозволяє працювати з широким діапазоном електричних фрезерів, які обладнані цангою відповідного діаметру. На кінці обладнана фреза підшипником для легкого проходження по деталі, що запобігає проникненню фрези в деталь.
Фреза кромочная подовжена S&R 7х38 мм призначена для обробки крайок дерев'яних заготовок, особливо необхідна при серійній, однотипній обробці.
Характеристики:
| Діаметр | 7 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Тип | пряма кромочна, нижній підшипник |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | S&R |
| Тип | Фреза |
| Диаметр хвостовика | 8 мм |
| Диаметр рабочий | 7 мм |
| Длина рабочей части | 38 мм |
| Наличие подшипника | Да |
- Цена: 134 ₴







