Фреза пазова S&R 6,35х38 мм - пазова фреза пряма подовжена призначена для вибірки пазів прямокутної форми глибиною до 38 мм. Виготовлена фреза з високовуглецевої сталі, завдяки чому інструментом можна працювати як з м'якою, так і з твердою деревиною.
Хвостовик діаметром 8 мм дозволяє працювати з широким діапазоном електричних фрезерів, які обладнані цангою відповідного діаметру.
Фреза кромочная S&R 6,35х38 мм мм призначена для вибірки пазів, що широко використовуються в столярних роботах.
Характеристики:
| Діаметр | 6,35 мм |
| Робоча довжина | 38 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Тип | пазова |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | S&R |
| Тип | Фреза |
| Диаметр хвостовика | 8 мм |
| Диаметр рабочий | 6.35 мм |
| Длина рабочей части | 38 мм |
Информация для заказа
- Цена: 109 ₴







