Фреза S&R 25,4х6,35 мм - калювальна кромочна фреза з підшипником для обробки країв заготовки з дерева, і дерев'яних панелей. Виготовлена фреза з високовуглецевої сталі, завдяки чому інструментом можна працювати як з м'якою, так і з твердою деревиною.
Хвостовик діаметром 8 мм дозволяє працювати з широким діапазоном електричних фрезерів, які обладнані цангою відповідного діаметру. На кінці обладнана фреза підшипником для легкого проходження по деталі, який запобігає проникненню фрези в деталь.
Фреза кромочна S&R 25,4х6,35 мм призначена для обробки крайок дерев'яних заготовок, особливо необхідна при серійній, однотипній обробці.
Характеристики:
| Діаметр | 25,4 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Радіус | 6,35 мм |
| Тип | кромочна калювальна з підшипником |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | S&R |
| Тип | Фреза |
| Диаметр хвостовика | 8 мм |
| Диаметр рабочий | 25.4 мм |
| Наличие подшипника | Да |
| Радиус | 6.35 мм |
- Цена: 122 ₴







