Гайкокрут INTERTOOL РТ-1101 - пневматичний інструмент професійного типу, який широко використовується в автомайстернях, на виробництві і при виконанні монтажних робіт із застосуванням кріпильних елементів з різним профілем. Ідеально підходить для шиномонтажу, а також ремонту вантажних автомобілів і техніки. Даний гайкокрут має ударний механізм і функцію реверсу. Комплектується набором головок розмірами: 9, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 22, 24, 27 мм. Також в комплект поставки входить шестигранний ключ, лубрикатор і подовжувач. Все це укомплектовано в зручний кейс. Швидкість обертання 7000 об/хв, а максимальне зусилля - 345 Нм. Робочий тиск може досягати 6 атмосфер. Рукоятка приладу прогумована, з ним зручно і безпечно працювати.
Особливості:
- Є ударний механізм;
- Функція реверсу;
- У комплекті: набір головок, подовжувач, лубрикатор;
- Максимальне зусилля - 345 Нм;
- Прогумована рукоятка;
- Поставляється в зручному пластиковому кейсі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальное количество оборотов | 7000 об/мин |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Диаметр входного штуцера | 1/2" |
| Вес | 4.2 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Максимальный крутящий момент | 345 H*m |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Ударный режим | Да |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Да |
| Набор насадок | Да |
- Цена: 979 ₴









