Набір гайкокрут пневматичний + набір головок 17 од. 1/2" у кейсі VALU-AIR RP7808 (AEROPRO)
2 338 ₴
- Готово к отправке
- Код: 4112
Набір складається з 17 одиниць та містить: гайковерт, 12 торцевих головок від 9 до 27 мм, один подовжувач довжиною 125 мм. Всі головки ударного типу. Виготовлені з міцної хром-молібденової сталі. Набір додатково комплектується повітряним ніпелем, маслянкою для зберігання масла та міні-маслянкою для підключення до гайковерта.
Основне призначення набору - відкручування гайок коліс.
Упаковка, в якій поставляється набір, виконана з щільного картону.
Кейс виготовлений з міцного пластику. Габарити: ширина 47,8см, довжина 23,4см і висота 10см.
Набір закривається за допомогою двох замків, виконаних з якісної пластмаси.
Всі інструменти в кейсі щільно замикаються в своїх гніздах, що виключає їх випадіння.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aeropro |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальное количество оборотов | 7000 об/мин |
| Рабочее давление | 6.2 бар |
| Расход воздуха | 120 литр/мин |
| Диаметр входного штуцера | 1/4" |
| Вес | 4.3 кг |
| Максимальный крутящий момент | 350 H*m |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Ударный режим | Да |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Да |
| Набор насадок | Да |
- Цена: 2 338 ₴



