


Фарбопульт пневматичний тип HVLP, форсунка 2,0мм H-827B-2.0 AUARITA
862 ₴
- Готово к отправке
- Код: 4730
+380 (97) 964-84-22
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фарбопульт пневматичний AUARITA H-827B-2.0 тип HVLP верхній пластиковий бачок 600мл, діаметр форсунки - 2,0мм.
Тип HVLP - великий потік повітря і низький тиск на виході, підходить для нанесення найбільш тонких шарів фарби і економить її до 30%.
Особливості фарбопульта AUARITA H-827B-2.0:
- професійний фарбопульт, призначений для роботи з різними видами ЛФМ;
- використовується для стартових і фінішних робіт;
- екологічна система розпилювання HVLP (великий потік повітря, низький тиск) застосовується для тонкого розпилювання і досягнення оптимального співвідношення якість/ефективність;
- високий коефіцієнт перенесення ЛФМ (до 70%);
- «Super Saver» - технологія, що дозволяє отримати найкращу якість поверхні;
- зручне і точне регулювання подачі повітря, фарби і ширини факела розпилювання.
Характеристики:
| Призначення | Для велюру Для водоемульсійної фарби Для побілки Для фарбування авто Для фарбування стін |
| Гарантія | 6 міс. |
| Вхід повітря | 1/4" |
| Діаметр форсунки | 2.0 мм |
| Матеріал бака | Пластик |
| Витрата повітря | 70 - 110 л/хв |
| Робочий тиск | 3.5 Бар |
| Об'єм бака | 600 мл |
| Технологія розпилення | HVLP |
| Розташування бака | Верхнє |
| Різь бака | Внутрішня |
| Розмір факела | 240 мм |
!!! КОЛІР МЕТАЛЕВОГО КОРПУСУ МОЖЕ ВІДРІЗНЯТИСЬ !!!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Auarita |
| Диаметр сопла | 2 мм |
| Емкость бака распылителя | 0.6 л |
| Рабочее давление | 3.5 бар |
| Расход воздуха | 110 литр/мин |
| Диаметр входного штуцера | 1/4" |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 862 ₴



