Фарбопульт пневматичний тип HP, форсунка 1,5мм S-990P-1.5 AUARITA
618 ₴
- Готово к отправке
- Код: 4359
+380 (97) 964-84-22
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фарбопульт пневматичний AUARITA S-990P-1.5 тип HP верхній пластиковий бачок 600мл, діаметр форсунки-1,5мм.
Тип HP - великий потік повітря і високий тиск на виході характерні для універсальних фарбопультів, які найкраще застосовувати для побутових потреб.
Особливості фарбопульта AUARITA S-990P-1.5:
- бюджетна модель;
- висока швидкість нанесення фарбувального матеріалу, призначений для фарбування великих площ;
- об'єм бачка - 600 мл;
- застосовується з більшістю видів ЛФМ;
- призначений для проведення різних фарбувальних робіт;
- широкий факел розпилювання, дозволяє рівномірно наносити ЛФМ;
- регулювання подачі повітря і фарби.
Характеристики:
| Призначення | Для велюру Для водоемульсійної фарби Для побілки Для фарбування авто Для фарбування стін |
| Гарантія | 6 міс. |
| Вхід повітря | 1/4" |
| Діаметр форсунки | 1.5 мм |
| Матеріал бака | Пластик |
| Витрата повітря | 90 - 120 л/хв |
| Робочий тиск | 4 Бар |
| Об'єм бака | 600 мл |
| Технологія розпилення | HP |
| Розташування бака | Верхнє |
| Різь бака | Зовнішня |
| Розмір факела | 220 мм |
!!! КОЛІР МЕТАЛЕВОГО КОРПУСУ МОЖЕ ВІДРІЗНЯТИСЬ !!!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Auarita |
| Диаметр сопла | 1.5 мм |
| Емкость бака распылителя | 0.6 л |
| Рабочее давление | 4 бар |
| Расход воздуха | 120 литр/мин |
| Диаметр входного штуцера | 1/4" |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 618 ₴



