Фреза дискова S&R 31,5х8,4х6,35 мм - витратний інструмент для свердління рівних і гладких отворів, для вибірки рівного поглиблення по краю заготовки та ін. Виготовлена фреза з високовуглецевої сталі, завдяки чому інструментом можна працювати як з м'якою, так і з твердою деревиною.
Хвостовик діаметром 8 мм дозволяє працювати з широким діапазоном електричних фрезерів, які обладнані цангою відповідного діаметру. Гладка поверхня фрези дозволяє створювати рівні отвори в дерев'яній заготовці.
Фреза дискова S&R 31,5х8,4х6,35 мм призначена для теслярських робіт: в процесі виготовлення меблів, будівництва та ін.
Характеристики:
| Діаметр | 31,5 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Тип | дискова |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | S&R |
| Тип | Фреза |
| Диаметр хвостовика | 8 мм |
| Диаметр рабочий | 31.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 112 ₴






