Гайковерт Procraft ES1450 - надійний інструмент, який підійде для інтенсивних навантажень і роботи різного рівня складності. Такий інструмент значно спрощує виконання завдань, чим економить час і сили.
Переваги гайковерта Procraft ES1450:- універсальність застосування;
- висока потужність;
- простота експлуатації;
- компактний розмір;
- 4 насадки в комплекті;
Гайковерт Procraft ES1450 вирізняється високою якістю збірки і тривалим терміном служби. Міцний металевий корпус редуктора сприяє підвищенню надійності і зносостійкості інструменту.
Гайковерт має потужність 1450 Вт. Максимальний крутний момент 450 Нм.
Тримач насадок: квадрат 1/2". В комплекті з гайковертом йде набір головок на 17, 19, 21 і 22 мм.
Гайковерт поставляється в пластиковому кейсі для зручного транспортування.
Комплектація:
- Гайковерт Procraft ES1450;
- Насадки - 4 шт (17,19,21,22 мм);
- Вугільні щітки - 2 шт;
- Пластиковий кейс;
- Інструкція з експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1450 Вт |
| Вес | 4.5 кг |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Procraft |
| Режим инструмента | ударный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальный крутящий момент | 450 H*m |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
- Цена: 2 895 ₴






