Шліфмашина кутова 180мм Procraft PW2200ES
2 730 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6430
Шліфмашина кутова Procraft PW2200ES - професійний інструмент, що застосовується в різних галузях промисловості і в домашніх умовах. Виготовлена з якісних матеріалів, використовується для шліфування, полірування, різання і зачистки різних поверхонь від фарби, бруду та іржі. Потужний двигун дозволяє працювати з металом, цеглою і бетоном.
Характеристики моделі:- Функція "Плавний пуск".
- Регулятор обертів в діапазоні від 8500 до 10500 обертів на хвилину.
- Працює при частоті струму 50 Гц.
- Діаметр робочого диска - 180 мм.
- Міцний пластиковий корпус захищає всі деталі від потрапляння всередину пилу і вологи.
- КШМ витримує механічні пошкодження, удари, тривалі навантаження і різні режими експлуатації.
Для зручності під час роботи в комплект входить додаткова ручка. Її можна кріпити до корпусу з лівого або з правого боку. Крім цього, КШМ цієї моделі відрізняється підвищеною зносостійкістю і не вимагає складного догляду. Дрібний ремонт можна зробити самостійно. Це безвідмовний і безпечний в роботі інструмент. Навіть у приміщеннях з підвищеною вологістю, корпус надійно захищає від пробою струмом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 10500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 2 730 ₴












