Рубанок Procraft PE1650 - напівпрофесійний електроінструмент для обробки дерева. Конструкція даної моделі передбачає стаціонарний і ручний режим використання. Надійний і недорогий пристрій, ідеально підійде для домашньої майстерні або маленького столярного цеху.
Переваги рубанка Procraft PE1650
- Плавне налаштування глибини стругання деревини до 3 мм шляхом ручної прокрутки рукоятки.
- Можливість вибірки чверті на дерев'яних заготовках.
- Мідна обмотка ключових деталей двигуна захищає інструмент від перегріву.
- Товста широка підошва стійко переносить випадкові потрапляння на цвяхи, саморізи та інші непередбачені перешкоди.
- Наявність на підошві канавки для акуратного зняття кутів.
- Вихід для підключення до пилососа або мішка для збору деревної стружки.
Рубанок Procraft PE1650 має ергономічну форму і доповнений прогумованою ручкою, яка зручно лежить в руці. Продумана до дрібниць конструкція, невелика вага, фіксатор вимикача роблять електроінструмент безпечним і простим в експлуатації. У комплект входять кріплення до столу і багаторазові ножі, які можна заточувати.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1650 Вт |
| Вес | 3.4 кг |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальная глубина строгания | 3 мм |
| Максимальная ширина строгания | 82 мм |
| Максимальное количество оборотов | 16000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Параллельный упор | Да |
| Подставка для стационарной установки | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Регулировка глубины строгания | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 565 ₴








