Магнітні мінікутники S&R (290104005) застосовуються для виконання зварювальних робіт по металу. У комплект входять 4 шт. невеликих магнітів розміром 5,8х5 см. Завдяки набору магнітних кутників конструкцію для зварювання легко зафіксувати з різних боків в потрібному положенні.
Магнітні кутники мають кути 45°, 90° та 135°, завдяки яким можна створити зварювальний шов під потрібним кутом. Максимальна вага елементів, який здатен втримати магніт - 4 кг.
Набір магнітних тримачів S&R 290104005 дозволяє не тільки рівно зварювати між собою металеві елементи, але і звільняє руки для коригування положень, для утримання інструменту та ін.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | S&R |
| Страна производитель | Германия |
| Вид магнита | Постоянный |
| Максимальное удерживающие усилие | 4 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 58 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Толщина | 11 мм |
Информация для заказа
- Цена: 218 ₴




