S&R 290101100 - магнітний тримач для фіксації металевих деталей в потрібному положенні для виконання зварювальних робіт. Фіксатор обладнаний 3-ма кутами 45°, 90° і 135°, під якими можна встановити деталі конструкції і рівно зварити шви. Завдяки різним кутам в майстра є можливість виготовляти конструкції з рівними і ламаними лініями.
Потужний магніт здатний утримувати до 23 кг заготовок. Має не великі габарити - 112х155х16 мм, завдяки чому майстер може мати його завжди під рукою в інструментальному валізі.
Магнітний тримач S&R дозволяє не тільки рівно зварювати між собою металеві елементи, але і звільняє руки для коригування положень, для утримання інструменту і ін.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | S&R |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Вид магнита | Постоянный |
| Максимальное удерживающие усилие | 23 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 155 мм |
| Длина | 112 мм |
| Толщина | 16 мм |
Информация для заказа
- Цена: 163 ₴







