Cтрубцина магнітна для зварювання YATO YT-0864 102х155х17 мм, 22.5 кг
198 ₴
- Готово к отправке
- Код: 4017
+380 (97) 964-84-22
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Cтрубцина магнітна для зварювання YATO YT-0864 - шаблонний фіксатор, що дозволяє тримати заготовку під виставленим правильним кутом, полегшуючи процес зварювання.
Особливості магнітної струбцини для зварювання YATO YT-0864:
- Виготовлена зі сталевого листа та сильних феритових магнітів
- Дозволяє точно з'єднювати матеріали під кутами: 45°, 90° і 135°
- Cила утримання магніта близько 22.5 кг
- Має отвір для кріплення циліндричних елементів, наприклад, трубок і стержнів, діаметром до 28 мм
- На поверхню корпусу нанесено порошкове покриття
- Призначена для з'єднання металевих елементів під час зварювання, свердління, лакування
Характеристики:
- Внутрішній отвір – 28 мм
- Кут – 45°, 90°, 135°
- Cила утримання – 22.5 кг
- Розмір – 102 x 155 x 17 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Вид магнита | Постоянный |
| Максимальное удерживающие усилие | 22.5 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 155 мм |
| Длина | 102 мм |
| Толщина | 17 мм |
Информация для заказа
- Цена: 198 ₴



