

Cтрубцина магнітна для зварювання YATO YT-0863 82x120x13 мм, 11.5 кг
121 ₴
- Готово к отправке
- Код: 3265
+380 (97) 964-84-22
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Cтрубцина магнітна для зварювання YATO YT-0863 - шаблонний фіксатор, що дозволяє тримати заготовку під виставленим правильним кутом, полегшуючи процес зварювання.
Особливості магнітної струбцини для зварювання YATO YT-0863:
- Виготовлена зі сталевого листа та сильних феритових магнітів
- Дозволяє точно з'єднювати матеріали під кутами: 45°, 90° і 135°
- Cила утримання магніта близько 11.5 кг
- На поверхню корпусу нанесено порошкове покриття
- Призначена для з'єднання металевих елементів під час зварювання, свердління, лакування
Характеристики:
- Кут – 45°, 90°, 135°
- Cила утримання – 11.5 кг
- Розмір – 82 x 120 x 13 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Вид магнита | Постоянный |
| Максимальное удерживающие усилие | 11.5 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 82 мм |
| Толщина | 13 мм |
Информация для заказа
- Цена: 121 ₴



