S&R 290101075 - магнітний тримач для фіксації металевих деталей в потрібному положенні для виконання зварювальних робіт. Фіксатор обладнаний 3-ма кутами 45°, 90° і 135°, під якими можна встановити деталі конструкції і рівно зварити шви. Завдяки різним кутам у майстра є можливість виготовляти конструкції з рівними і ламаними лініями.
Потужний магніт здатний утримувати до 11 кг заготовок. Має невеликі габарити - 88х120х14 мм, завдяки чому майстер може мати його завжди під рукою в інструментальній валізі.
Магнітний тримач S&R дозволяє не тільки рівно зварювати між собою металеві елементи, але і звільняє руки для коригування положень, для утримання інструменту та ін.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | S&R |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Вид магнита | Постоянный |
| Максимальное удерживающие усилие | 11 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 88 мм |
| Толщина | 14 мм |
Информация для заказа
- Цена: 101 ₴







