Гравер (машина гравіювальна) Procraft PG520 - універсальний інструмент, який застосовується для різних видів робіт, наприклад: свердління отворів, шліфування та полірування поверхонь, заточка деталей і гравіювання по металу, дереву або інших матеріалах.
Гравер Procraft PG520 має потужність 180 Вт, число оборотів при цьому становить від 1000 до 32000 об/хв. Функція плавного регулювання швидкості обертання значно розширює сферу застосування даного гравера.
Багатофункціональність інструменту забезпечує велика кількість насадок в комплекті (76 од.). На гравер можна встановити свердло або інші насадки діаметром 1.0-3.2 мм.
Гнучкий вал дозволяє працювати у важкодоступних місцях, він досить легкий і добре лежить в руці. Гнучкий вал довжиною один метр додається в комплекті.
У пластиковому кейсі, в якому поставляється гравер зручно зберігати всі необхідні інструменти та приладдя, вони будуть завжди під рукою і в цілковитій безпеці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | прямая |
| Потребляемая мощность | 180 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 32000 об/мин |
| Вес | 0.5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Да |
- Цена: 1 560 ₴











