Паяльник для пластикових труб Procraft PL1600 - інструмент, призначений для з'єднання вузьких труб і фітингів з пластика. Комплектується підставкою і декількома насадками для роботи з різними елементами, для зберігання і перевезення приладу передбачений металевий кейс.
Procraft PL1600 допоможе виконати з'єднання невеликих за діаметром пластикових фітингів і труб. Температуру, оптимальну для проведення зварювальних робіт, вдається отримати вже через 3 хвилини після ввімкнення приладу.
Металева нагрівальна плита електроприладу покрита антикорозійним складом. На корпусі паяльника є індикатори включення і нагрівання. За їх допомогою вдається точно оцінити, коли можна почати роботу.
На насадках, які поставляються разом з приладом, нанесено тефлонове покриття, завдання якого - допомогти запобігти налипанню розм'якшеного матеріалу в процесі роботи. Інструмент можливо нагрівати до температури 300 градусів.
Комплектація:
- Паяльник для пластикових труб Procraft PL1600
- Насадки 6 шт. - 20, 25, 32, 40, 50, 63 мм
- Підставка
- Металевий кейс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Номинальная мощность | 800 Вт |
| Минимальный диаметр трубы под сварку | 20 мм |
| Максимальный диаметр трубы под сварку | 63 мм |
| Минимальная рабочая температура | 50 град. |
| Максимальная рабочая температура | 300 град. |
| Транспортный ящик для сварочной машины и комплектующих | Да |
| Степень защиты IP | 24 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Время разогрева | 3 мин |
- Цена: 1 365 ₴











