Диск пильний Dnipro-M 185мм 20T 20/16мм призначений для роботи з деревиною та ДСП.
Диск має високу точність різу і не залишає сколів. Спеціальні вирізи по контуру захищають диск від руйнування в процесі роботи. Пильний диск Dnipro-M проходить автоматизований процес балансування, а спеціальні вирізи на поверхні диска значно знижують вібрацію і шум.
Особлива пропорція кобальту і карбіду титану в твердосплавної напайки забезпечує чудову ріжучу здатність диска і високу продуктивність.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Dnipro-M |
| Назначение | Пильный |
| Обработка материала | Дерево, МДФ, Мягкая древесина, Твердая древесина |
| Диаметр внешний | 185 мм |
| Диаметр внутренний | 20 мм |
| Толщина | 1.8 мм |
| Количество зубов | 20 |
Информация для заказа
- Цена: 270 ₴







