Суперкомпактна акумуляторна міні болгарка Procraft PGA12 розрахована на роботу з кругами діаметром 76 мм. Модель має мінімальні розміри і невелику вагу, завдяки чому зручна під час робіт на висоті та в умовах обмеженого простору. Завдяки своєму оптимальному компонуванню і наявності прогумованої рукояті, інструмент надійний у хваті, і відмінно контролюється. Відсутність прив’язки до електромережі значно підвищує маневреність.
Модель оснащена безщітковим двигуном. Працює від акумулятора напругою 12В та забезпечує швидкість обертання 20000 об/хв. А плавний пуск інструменту забезпечує додатковий комфорт та зручність.
Призначення:
- для відрізних і зачисних робіт.
Комплектація:
- Акумуляторна міні болгарка Procraft PGA12
- Акумулятор 12В 2 Аг - 1 шт.
- Зарядний пристрій - 1 шт.
- Диск - 1 шт.
- Шестигранник - 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Максимальное количество оборотов | 20000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 76 мм |
| Вес | 0.74 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 1 920 ₴







