Степлер YATO незамінний ручний інструмент, призначений для кріплення матеріалу до поверхонь із дерева, ДВП, гіпсокартону, пластику з використанням прямокутних скоб типу А53 розміром 4-14 мм. Використовується в оббивці, покрівельних, оздоблювальних, будівельних роботах тощо.
Корпус степлера YATO YT-7007 виконаний з високоякісної сталі, що значно підвищує зносостійкість інструменту. Для зручного зберігання, ручка інструмента складається.
Регульований пружинний барабан дає змогу контролювати силу удару у великому діапазоні.
Степлер також оснащений механізмом швидкої зарядки скоб, що економить ваш час і, відповідно, збільшує продуктивність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Крепежное средство | Скобы |
| Ширина скобы | 11.3 мм |
| Вес | 0.667 кг |
| Минимальная длина скобы | 4 мм |
| Максимальная длина скобы | 14 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка силы удара | Да |
- Цена: 639 ₴



