
Зарядний пристрій для акумуляторів 12 В Li-Ion, струм заряду 400 мА (WT-0310/0318/0322) INTERTOOL WT-0309
169 ₴
- Нет в наличии
- Код: 12059
+380 (97) 964-84-22
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Зарядний пристрій INTERTOOL WT-0309 призначений для заряджання літій-іонних (Li-Ion) акумуляторів напругою 12В, які використовуються в акумуляторних шуруповертах INTERTOOL STORM WT-0310, WT-0318, WT-0322. Забезпечує стабільний та безпечний заряд батарей 2 Аг за 3 години.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Время зарядки | 3 час |
| Тип индикатора | Светодиод |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Масса | 0.09 кг |
Информация для заказа
- Цена: 169 ₴



