
Гайковерт-тріскачка акумуляторний 12В Sturmax IWM3212CL (БЕЗ АКУМУЛЯТОРА ТА ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ)
1 224 ₴
- Нет в наличии
- Код: 12057
Sturmax IWM3212CL – акумуляторний гайковерт з квадратом 3/8″ з лінійки інструменту Sturmax 12В під єдину акумуляторну платформу. Має максимально компактні розміри і невелику вагу, що дозволяє його впевнене використання в умовах з обмеженим доступом. Завдяки нейтральному центру тяжіння та продуманій ергономіці, пристрій відмінно контролюється в процесі роботи та надійний у хваті.
Максимальний крутний момент моделі становить 45Нм. Для ефективної роботи в умовах з недостатнім освітленням, гайковерт оснащений LED підсвічуванням робочої зони.
Увага! Комплектація гайковерта Sturmax IWM3212CL не включає акумулятор, зарядний пристрій, кейс.
Призначення:
- для вкручування/викручування різних кріпильних елементів.
Особливості:
- Єдина акумуляторна платформа 12В для безлічі інструментів – економія до 80% вартості інструменту за наявності акумуляторів і зарядного пристрою платформи.
Єдина акумуляторна платформа дозволяє забезпечити сумісність однієї і тієї ж батареї з цілим рядом найменувань інструменту. Користувач купує набір із потрібної кількості акумуляторів + зарядний пристрій і на їх основі збирає необхідний для вирішення конкретних завдань набір акумуляторного інструменту, що економічно набагато вигідніше – не доводиться переплачувати за акумулятори та зарядні пристрої в комплекті кожного конкретного інструменту.
- Ергономічна рукоятка з гумовими накладками – гарантує надійність хвату та кращий контроль інструменту.
- LED підсвічування робочої зони – дозволяє ефективне використання інструменту в умовах недостатнього освітлення.
Гарантійні зобов’язання: на електроінструмент Sturmax діє гарантія 24 місяці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturmax |
| Тип патрона | Квадрат 3/8" |
| Максимальный крутящий момент | 45 H*m |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Вес | 0.68 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
- Цена: 1 224 ₴



