Пила ланцюгова акумуляторна Procraft PCA40/2 - зручний інструмент, призначений для використання в побутових умовах. Пила призначена для розпилу стовбурів дерев, гілок, колод та інших робіт із деревом. Важливою перевагою ланцюгової електричної пили порівняно з бензиновою є простота запуску та обслуговування, відсутність вихлопних газів і парів бензину, завдяки чому з акумуляторною пилою можна працювати навіть у приміщеннях, які не провітрюються.
Одна з найбільш важливих конструктивних особливостей пили Procraft PCA40/2 - потужний безщітковий електродвигун - за рахунок нього збільшується стійкість до перевантажень і забезпечується краща продуктивність роботи на одному заряді АКБ, крім того, такий двигун не схильний до перегріву і дозволяє довше працювати без перерви.
!!! В комплект поставки акумуляторної пили Procraft PCA40/2 НЕ входять акумулятори та зарядний пристрій.
Основні характеристики акумуляторної пили Procraft PCA40/2:
| Число оборотів холостого ходу | 3600 об/хв |
| Вага | 4,4 кг |
| Плавний пуск | Є |
| Довжина шини | 35 см |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 14.65 м/с |
| Крок ланцюга | 3/8"Lp |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Охолодження | Повітряне |
| Об'єм масляного бака | 110 мл |
| Час зарядки акумулятора | 90 - 120 хв |
| Клас захисту | IPXO |
| Рівень звукового тиску | LpA = 86,8 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 96,5 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Довжина ланцюга | 35, хвостовик - 1 мм |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,37 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень захисту | II |
| Напруга акумулятора | 2 х 20 В |
| Автоматична змащення ланцюга | Є |
| Аварійне гальмо | Є |
Комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова пила Procraft PCA40/2 - 1 шт.
- Ланцюг - 1 шт;
- Пильна шина - 1 шт;
- Ключ для зміни оснащення - 1 шт.
- Інструкція з експлуатації – 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 350 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 14.65 м/сек |
| Количество оборотов | 3600 об/мин |
| Объем масляного бака | 110 мл |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Да |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Нет |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 4 950 ₴










