Акумуляторний тример TexAC TAOE-GT20VBH застосовується в домашньому господарстві для скошування густої високої трави, бур'янів та молодих пагонів чагарника. З його допомогою можна швидко та ефективно очистити земельну ділянку, підстригти газон біля будинку чи підрівняти його краї. Завдяки тихій роботі двигуна, використовувати цей інструмент можна в місцях з нормованим рівнем шуму.
До основних конструктивних особливостей акумуляторного тримера TexAC TAOE-GT20VBH слід віднести:
- потужний та тихий у роботі безщітковий двигун;
- розбірну штангу для більш компактного зберігання та зручного транспортування;
- роботу від акумулятора напругою 20В;
- роботу як косильною головкою, так і диском, що збільшує сферу застосування тримера;
- ручку велосипедного типу, що полегшує широкі розгонисті рухи. Вона може встановлюватись у будь-яке зручне положення та фіксується в ньому затискними гвинтами.
Комплектація:
- Акумуляторний тример TexAC TAOE-GT20VBH
- Ніж 3Т пелюстковий
- Косильна головка
- Ремінь
- Набір ключів
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТехАС |
| Тип | Триммер |
| Состояние | Новое |
| Питание | Аккумулятор |
| Максимальная ширина скашивания | 300 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 7500 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Режущий элемент | Нож |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.2 кг |
Информация для заказа
- Цена: 4 200 ₴







