Акумуляторний тример Procraft ATA40 застосовується в домашньому господарстві для скошування густої високої трави, бур'янів та молодих пагонів чагарника. З його допомогою можна швидко та ефективно очистити земельну ділянку, підстригти газон біля будинку чи підрівняти його краї. Завдяки тихій роботі двигуна, використовувати цей інструмент можна в місцях з нормованим рівнем шуму.
До основних конструктивних особливостей акумуляторного тримера Procraft ATA40 слід віднести:
- потужний та тихий у роботі безщітковий двигун;
- розбірну штангу для більш компактного зберігання та зручного транспортування;
- роботу від акумулятора напругою 20В. В комплект входить 2 акумулятори 20В 4Аг, що забезпечують безперевну роботу, оскільки дозволяють працювати на одному акумуляторі поки інший заряджається.
- роботу як косильною головкою, так і диском, що збільшує сферу застосування тримера;
- ручку велосипедного типу, що полегшує широкі розгонисті рухи. Вона може встановлюватись у будь-яке зручне положення та фіксується в ньому затискними гвинтами.
Комплектація:
- Акумуляторний тример Procraft ATA40
- Акумулятор 20В 4Аг (2 шт.)
- Зарядний пристрій
- Диск 40Т
- Косильна головка
- Ремінь
- Набір ключів
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип | Триммер |
| Состояние | Новое |
| Питание | Аккумулятор |
| Максимальная ширина скашивания | 420 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 5000 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.4 кг |
Информация для заказа
- Цена: 4 650 ₴












