Акумуляторний перфоратор Procraft PHA30 - компактний, проте потужний інструмент для широкого спектру завдань. Він ідеально підходить для комфортного виконання монтажних робіт, буріння бетону та цегли, ремонту, встановлення меблів та приладів.
Потужний безщітковий двигун з силою удару 2,8 Дж впорається з будь-якими завданнями. Перфоратор працює від акумуляторів напругою 20В (акумулятори в комплект поставки не входять). Для кращого налаштування необхідного режиму роботи на корпусі присутній регулятор обертів. Універсальний патрон SDS-plus для швидкої заміни насадок.
Ергономічний дизайн, рифлення та прогумовані вставки допомагають краще утримувати інструмент в руці, захищаючи його від вислизання та зменшуючи вібрацію. Корпус інструменту виконаний із високоміцного пластику, що захищає його від пошкоджень, сколів та дефектів у процесі роботи.
Якісний кейс з металевими засувками забезпечує компактне зберігання перфоратора та зручне транспортування.
Особливості:
- Енергія удару - 2,8 Дж
- Регулятор обертів - 0-1200 об/хв
- Система фіксації SDS-plus
- 3 режими роботи: свердління / буріння / комбінований
- Покращений кейс з металевими засувками
Комплектація:
- Акумуляторний перфоратор Procraft PHA30
- Кейс
- Інструкція з експлуатації
!!! АКУМУЛЯТОР ТА ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ В КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ НЕ ВХОДИТЬ
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Питание | Аккумулятор |
| Максимальное количество оборотов | 1200 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 5000 уд/мин |
| Максимальная сила удара | 2.8 Дж. |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 28 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 30 мм |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
- Цена: 2 970 ₴












