Procraft PWA36 – акумуляторний 20В гайковерт призначений для виконання завдань із закручування і відкручування болтів, гайок та інших кріпильних елементів.
Важливою особливістю моделі Procraft PWA36 є безщітковий електродвигун – він демонструє підвищену стійкість до перевантажень і забезпечує кращу продуктивність роботи на одному заряді АКБ, крім того, такий двигун не схильний до перегрівання, і дає змогу довше працювати без перерви.
В гайковерта передбачено три режими роботи на закручування та два - на відкручування, залежно від необхідності користувач може обирати найоптимальніший. Оберти регулюються в межах 0 - 2000 об/хв, а частота удару - 0 - 2000 уд/хв. Максимальний крутний момент 850 Нм.
Модель має сучасний, стильний дизайн і відмінну ергономіку. Додатковому комфорту хвату сприяє прогумована рукоятка.
Інструмент оснащений підсвічуванням робочої зони, що дає змогу впевнено працювати навіть в умовах із недостатнім освітленням. Для зручності кріплення на поясі на корпусі є міцна металева скоба.
Комплектація гайковерта Procraft PWA36 включає в себе акумулятор (20В 4 Аг), зарядний пристрій, кейс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный крутящий момент | 850 H*m |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Вес | 1.4 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Количество скоростей работы | 3 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
- Цена: 3 990 ₴












