Procraft PG8 – компактний акумуляторний гравер, призначений для шліфування, свердління, полірування, фрезерування, різання, гравіювання, очищення різних поверхонь. Підходить для роботи з деревом, металом, пластиком, склом, каменем, керамікою.
Модель оснащена функцією електронного регулювання обертів, завдяки якій користувач може налаштувати оптимальну швидкість обертання оснастки у широкому діапазоні від 5000 до 25000 об/хв. Для легкої та зручної заміни оснастки передбачена можливість блокування валу шпинделя.
У базову комплектацію гравера Procraft PG8 входить цанговий патрон діаметром 3.2 мм, що гарантує можливість встановлення оснастки різних видів та призначення.
Основні характеристики:
| Напруга | 8 В |
| Число оборотів холостого ходу | 5000 - 25000 об/хв |
| Діаметр свердління | максимум – 3,2 мм |
| Час зарядки акумулятора | 100 хв |
| Ємність аккумулятору | 2.2 Аг |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
Гравер комплектується пластиковим кейсом, набором насадок (21 шт.) та кабелем зарядки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | прямая |
| Максимальное количество оборотов | 25000 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Размер цанги | 3.2 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2.2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 8 В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
- Цена: 1 125 ₴




