



Маска зварювальника з автозатемненням Procraft SHP90-30 NEW
645 ₴
- Готово к отправке
- Код: 10529
+380 (97) 964-84-22
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Маска зварювальна Procraft SHP90-30 NEW — це невід’ємна частина обладнання кожного зварювальника, і правильний вибір маски може істотно підвищити ефективність роботи та забезпечити надійний захист.
Переваги маски зварювальника Procraft SHP90-30 NEW:
- Високий ступінь захисту: Procraft SHP90-30 NEW забезпечує надійний захист очей та обличчя зварювальника завдяки своєму високому ступеню затемнення. Із часом затемнення 1/25000S і постійним захистом до DIN16 ця маска забезпечує максимальну безпеку в найрізноманітніших умовах зварювання.
- Оптимальний комфорт: Робоча температура маски Procraft SHP90-30 NEW варіюється від -5°C до +55°C, що означає, що ви можете працювати в різних кліматичних умовах без незручностей. До того ж, можливість плавного регулювання часу затримки та чутливості забезпечує максимальний комфорт під час роботи.
- Довговічність і надійність: Ця маска оснащена сонячною батареєю і змінними літієвими батареями типу CR2032. Це гарантує довгий термін служби й надійну роботу маски протягом тривалого часу.
- Всебічний захист: Маска зварювальна Procraft SHP90-30 NEW оснащена оглядовим вікном розміром 93х43 мм, що забезпечує чудовий огляд і дає змогу зварювальнику контролювати свою роботу. Можливість змінювани ступінь затемнення у діапазоні від 9 до 13 DIN дає змогу легко адаптувати маску до різних типів зварювання, включно з TIG-зварюванням.
- Простота використання: Автоматичне живлення від сонячної батареї робить використання цієї маски максимально зручним і безпроблемним. Ви просто одягаєте її встановлюєте необхідний ступінь затемнення і починаєте зварювальні роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Вид сварочной маски | Маска-хамелеон |
| Максимальная степень затемнения, DIN | 13 |
| Минимальная степень затемнения, DIN | 9 |
| Регулировка плотности затемнения | Да |
| Регулировка задержки снятия затемнения | Да |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Минимальная рабочая температура | -5 град. |
| Вес | 0.43 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Смотровое окно | |
| Длина смотрового окна | 43 мм |
| Ширина смотрового окна | 93 мм |
| Размеры светофильтра | |
| Длина светофильтра | 90 мм |
| Ширина светофильтра | 110 мм |
| Высота светофильтра | 9 мм |
Информация для заказа
- Цена: 645 ₴



