Завдяки зварювальній масці Ваші очі і обличчя будуть надійно захищені від шкідливого впливу інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання. Маска зварювальника з автозатемненням VIROK 82V151 - стане надійним помічником під час зварювальних робіт, оскільки може істотно підвищити ефективність роботи та забезпечити надійний захист.
Маска зварювальна VIROK 82V151 оснащена оглядовим вікном розміром 93х50 мм, що забезпечує чудовий огляд і дає змогу зварювальнику контролювати свою роботу. Можливість змінювани ступінь затемнення у діапазоні від 9 до 13 DIN дає змогу легко адаптувати маску до різних типів зварювання, включно з TIG-зварюванням.
VIROK 82V151 забезпечує надійний захист очей та обличчя зварювальника завдяки своєму високому ступеню затемнення і часом затемнення 1/15000S.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Virok |
| Вид сварочной маски | Маска-хамелеон |
| Максимальная степень затемнения, DIN | 13 |
| Минимальная степень затемнения, DIN | 9 |
| Регулировка плотности затемнения | Да |
| Регулировка задержки снятия затемнения | Нет |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Минимальная рабочая температура | -5 град. |
| Вес | 0.43 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Смотровое окно | |
| Длина смотрового окна | 50 мм |
| Ширина смотрового окна | 93 мм |
| Размеры светофильтра | |
| Длина светофильтра | 90 мм |
| Ширина светофильтра | 110 мм |
- Цена: 615 ₴



