Акумуляторна ланцюгова пила Procraft PKA44 - проста у використанні та надійна пила для обрізання гілок у саду, розпилювання дощок, столярних робіт та інші роботи з розпилювання деревини.
Акумуляторна пила Procraft PKA44 оснащена безщітковим двигуном, що гарантує довгий термін служби, високу продуктивність та більш економне використання заряду акумулятора. Висока швидкість обертання ланцюга (4600 об/хв) та номінальна напруга 20В забезпечують високу швидкість різання та потужність, необхідну для ефективної роботи.
В конструкції пили передбачено невеличкий бак для мастила. Функція напівавтоматичного змащування ланцюга допоможе уникнути передчасному зносу пильного оснащення.
Осоливості акумуляторної ланцюгової пили Procraft PKA44:
- Безщітковий двигун, що забезпечує довгий термін служби та підвищену продуктивність.
- Робота від акумулятора напругою 20В (в комплект входить 1 акумулятор 20В 1,5 Аг).
- В комплекті 2 шини (6” (150мм) та 8" (200мм)) та 2 ланцюги відповідного розміру, що дозволяє працювати з гілками різного діаметру, а також змінювати оснащення залежно від зручності використання.
- Функція напівавтоматичного змащування ланцюга допоможе швидше здійснювати обслуговування пильного оснащення.
- Швидко налаштувати пилу перед роботою допоможе функція безключового натягування ланцюга.
- Індикатор заряду акумулятора допоможе планувати роботу, уникаючи неприємних сюрпризів.
- Ергономічна форма дозволяє виконувати роботу, утримуючи пилку однією рукою.
- Для безпеки передбачено запобіжник увімкнення.
- Для довговічної роботи двигун має захист від перенавантаження.
Характеристики:
- Напруга: 20В;
- Тип акумулятора: Li-ion;
- Двигун: безщітковий;
- Крок ланцюга: 1/4";
- Довжина шини: 6” (150мм) та 8" (200мм);
- Максимальна швидкість ланцюга: 4600 об/хв;
- Вага з акумулятором: 1,2 кг;
- Гарантія: 36 міс.
Комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова пила Procraft PKA44
- Акумулятор 20В, 1,5А/г (1 шт.)
- Зарядний пристрій
- Шина 6” (150мм) та 8" (200мм)
- Ланцюг 6” (150мм) та 8" (200мм)
- Інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 150 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Количество оборотов | 4600 об/мин |
| Вес | 1.2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 1.5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Дополнительные функции | |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 1 500 ₴











