Акумуляторна ланцюгова пила Procraft PKA22Li - ідеальне рішення для обрізання гілок у саду, розпилювання дощок, столярних робіт та інші роботи з розпилювання деревини.
Висока швидкість обертання ланцюга (4600 об/хв) та номінальна напруга 20В забезпечують високу швидкість різання та потужність, необхідну для ефективної роботи. Безщітковий двигун гарантує довгий термін служби та високу продуктивність.
Осоливості акумуляторної ланцюгової пили Procraft PKA22Li:
- Безщітковий двигун, що забезпечує довгий термін служби та підвищену продуктивність.
- Робота від акумулятора напругою 20В (в комплект входить 1 акумулятор 20В 3 Аг).
- Шина 6” (150 мм), дозволить з легкістю провести обрізання гілок у густій кроні дерева, не пошкодивши сусідніх гілок.
- Індикатор заряду акумулятора допоможе планувати роботу, уникаючи неприємних сюрпризів.
- Ергономічна форма дозволяє виконувати роботу, утримуючи пилку однією рукою.
- Для безпеки передбачено запобіжник увімкнення.
- Для довговічної роботи двигун має захист від перенавантаження.
Характеристики:
- Напруга: 20В;
- Тип акумулятора: Li-ion;
- Двигун: безщітковий;
- Крок ланцюга: 1/4";
- Довжина шини: 150 мм;
- Максимальна швидкість ланцюга: 4600 об/хв;
- Вага з акумулятором: 1,5 кг;
- Гарантія: 36 міс.
Комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова пила Procraft PKA22Li
- Акумулятор 20В, 3А/г (1 шт.)
- Зарядний пристрій
- Шина 6" (150мм) - 2 шт.
- Ланцюг - 2 шт.
- Ключ та викрутка
- Ємність з мастилом для ланцюга
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 150 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Количество оборотов | 4600 об/мин |
| Вес | 1.5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Смазка цепи | Ручная |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 3 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 1 425 ₴











