Лобзик електричний Procraft ST1150 NEW - вдосконалений варіант моделі Procraft ST1150. Ця модель відноситься до інструметів побутового класу, який може бути використаний для розпилу алюмінію, металу, деревини або пластику. Лобзик призначений як для криволінійного різу, так і для різу по прямій. Потужність електродвигуна становить 750 Вт, чого більш ніж достатньо для забезпечення стабільності роботи апарату в усіх режимах.
Корпус виготовляється з ударостійкого пластику з гумовими накладками, здатного витримувати високі експлуатаційні навантаження навіть при розпилі міцного матеріалу. Повністю прогумована ручка збільшує надійність хвату під час роботи. Інструмент має чотири режими маятникового ходу, які можна налаштовувати вручну.
Електролобзик Procraft ST1150 NEW має вдосконалений механізм безінструментальної заміни полотна, що повністю виконаний з металу. Він заощаджує час обслуговування, робить його більш безпечним та покращує фіксацію. Окрім цього, захисний екран можна знімати для зручного обслуговування тримача пилки.
Підсвітка робочої зони забезпечує кращий огляд робочого місця, а вбудований лазерний маркер допоможе вести різ ідеально рівно.
Регулятор обертів дозволяє підібрати потрібну швидкість для конкретного виду роботи. Наприклад, метал розпилюють на мінімальних обертах, щоб не перегрівати пилку та матеріал. А ще інструмент оснащений фіксатором кнопки увімкнення, що дає змогу працювати тривалий час без утримання кнопки.
Підошва інструменту може змінювати положення, тому інструмент може працювати під кутом до 45°. Це зручно для точкового підлаштування під потреби користувача.
Комплектація:- Лобзик Procraft ST1150 NEW
- Ключ-шестигранник для регулювання підошви;
- Пильне полотно (1 шт.);
- Коннектор для підключення пилососа;
- Паралельний упор;
- Інструкція з експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 3000 ход/мин |
| Наклон подошвы | 45 град. |
| Вес | 2.3 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальная глубина пропила | |
| Максимальная глубина пропила (дерево) | 110 мм |
| Максимальная глубина пропила (алюминия) | 15 мм |
| Максимальная глубина пропила (стали) | 10 мм |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Нет |
| Быстрозажимное крепление пилки | Да |
| Лазерный маркер | Да |
| Маятниковый ход | Да |
| Регулировка маятникового хода | 4 |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 1 695 ₴












