Акумуляторна кутова шліфмашина (болгарка) Procraft PGA20 - професійний інструмент для виконання будівельно-монтажних робіт, збірки і демонтажу металоконструкцій.
Безщітковий електродвигун перевершує за довговічністю і безпекою в експлуатації звичайний колекторний. Акумулятори літієвого типу забезпечують інструменту достатній запас енергії для комфортної тривалої роботи. Вбудований індикатор дозволяє контролювати рівень заряду акумулятора під час роботи.
Для роботи використовується диск діаметром 125 мм. Диск закритий спеціальним захисним кожухом, який забезпечує максимальну безпеку оператору під час роботи. Болгарка обладнана кнопкою блокування шпинделя для швидкої заміни диска і зручну 3-х позиційну додаткову рукоятку. Крім того КШМ має фіксацію клавіші вмикача, для зручності при тривалій роботі.
Кутова шліфмашина Procraft PGA20 комплектується двома акумуляторними батареями для забезпечення тривалої безперебійної роботи інструменту, зарядним пристроєм та пластиковим кейсом.
Основні характеристики:
- Діаметр диска: 125 мм;
- Обороти холостого ходу: 0-3200 / 7500 об/хв;
- Батарея: Li-Ion 20В 4 Аг;
Особливості моделі PGA20:
- Економічність витрати батареї
- Регулювання швидкості для вибору кращого робочого режиму;
- Безщітковий електродвигун;
- Плавний пуск.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Максимальное количество оборотов | 7500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 2.15 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
- Цена: 4 920 ₴












