Перфоратор Procraft Industrial BH1400 відноситься до професійних інструментів. Використовується на особливо складних роботах, для пробивання і свердління отворів в бетоні, камені, цеглі та в інших твердих матеріалах. Відрізняється міцним корпусом і надійністю в експлуатації.
Для професійних будівельників і домашніх майстрів, перфоратор відрізняється багатьма перевагами. Завдяки силі удару у 2,6 Дж перфоратор може впевнено робити отвори буром діаметром до 26 мм у бетоні, цеглі, камені та інших мінеральних поверхнях. Максимальний розмір корончастого свердла — 68 мм, що дозволяє зробити отвір під підрозетник у цеглі, бетоні, камені, плитці та інших матеріалах за лічені хвилини. Розмішування до 20 л будівельної суміші (клею для плитки, штукатурки) насадкою-міксером діаметром 100 мм займе не більше 5 хвилин. Спеціальна ручка дозволяє зручно тримати інструмент під час роботи. Працює перфоратор в декількох режимах. Це дозволяє вибирати оптимальний режим для виконання конкретної роботи.
Серед головних переваг:
- висока якість збірки;
- кілька режимів;
- міцність;
- надійність;
- безпека.
Інструмент повністю захищений від пробою струму на корпус. Тому можна проводити роботи навіть в приміщеннях з підвищеною вологістю. Не вимагає складного догляду і протягом тривалого часу зберігає свої експлуатаційні властивості.
Комплектація:- Перфоратор прямий Procraft Industrial BH1400
- Бур - 3 шт.
- Зубило - 1 шт.
- Піка - 1 шт.
- Обмежувач глибини свердління - 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Вес | 2.7 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Procraft |
| Максимальное количество оборотов | 1250 об/мин |
| Максимальная сила удара | 2.6 Дж. |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 30 мм |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 26 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
- Цена: 2 580 ₴












