Лобзик електричний Procraft ST1500 - зручний електричний інструмент для здійснення столярних робіт. Дозволяє виконувати запланований обсяг за короткий час.
Лобзик призначений як для криволінійного різу, так і для різу по прямій. Підходить для роботи з такими матеріалами:
- Деревина.
- Полімери.
- Метал.
Потужність електродвигуна становить 1500 Вт, чого більш ніж достатньо для забезпечення стабільності роботи апарату в усіх режимах. Можливість електронного регулювання обертів в діапазоні 0-3000 обертів на хвилину дозволяє проводити роботи з великою точністю і завжди якісно.
Електролобзик Procraft ST1500 оснащений механізмом безінструментальної заміни полотна, який повністю виконаний з металу. Він заощаджує час обслуговування, робить його більш безпечним та покращує фіксацію.
Регулятор обертів дозволяє підібрати потрібну швидкість для конкретного виду роботи. Наприклад, метал розпилюють на мінімальних обертах, щоб не перегрівати пилку та матеріал. А ще інструмент оснащений фіксатором кнопки увімкнення, що дає змогу працювати тривалий час без утримання кнопки.
Підошва інструменту може змінювати положення, тому інструмент може працювати під кутом до 45°. Це зручно для точкового підлаштування під потреби користувача.
Комплектація:- Лобзик Procraft ST1500
- Пильне полотно - 3 шт.;
- Перехідник для підключення пилососа;
- Паралельний упор;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Вес | 2.4 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Procraft |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 3000 ход/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Наклон подошвы | 45 град. |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Нет |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Лазерный маркер | Нет |
| Маятниковый ход | Да |
| Быстрозажимное крепление пилки | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Регулировка маятникового хода | 4 |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 2 070 ₴







