Електротример APRO ET1600ss - це надійний інструмент з верхнім розташуванням електричного двигуна, призначений для роботи в саду та на присадибній ділянці. Він з легкістю впорається з густою травою, бур'янами та кущами, з діаметром стовбура до 20 мм.
Тример оснащений електродвигуном потужністю 1600 Вт. Швидкість обертання редуктора становить 10000 об/хв.
З тримером можна використовувати два типи ріжучих насадок: металевий 3Т ніж із шириною покосу 255 мм і напівавтоматичну котушку (діаметр ліски 1,6-2,0 мм) із шириною покосу 420 мм. Це дозволяє прискорити роботу незалежно від густоти порослі.
Особливості моделі:
- Висока потужність;
- Прямий вал;
- Посилена роздільна штанга з двох частин для зручності транспортування;
- Низький рівень вібрації;
- Наплічний ремінь;
- Шпуля з ліскою та ніж для косіння в комплекті;
- Плавний пуск двигуна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Тип | Электрокоса |
| Состояние | Новое |
| Питание | Сеть 220В |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Ширина скашивания ножа | 255 мм |
| Ширина скашивания лески | 420 мм |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Гарантийный срок | 48 мес |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Плечевой ремень | Да |
Информация для заказа
- Цена: 4 495 ₴









