Стрічкова шліфмашина є незамінним інструментом при виконанні таких робіт, як шліфування дерев'яних виробів або зняття фарби/лаку з покриттів. Найчастіше її використовують у столярних майстернях або в домашніх умовах під час будівельних і ремонтних робіт.
Модель стрічкової шліфмашини Procraft PBS1400 має досить продуктивний двигун з потужністю 1350 Вт і здатна справиться навіть з важкооброблюваними матеріалами.
Серед інших особливостей виділяють:
- захист від перегріву;
- регулятор натягу, необхідний для спрощення заміни і калібрування шліфувальної стрічки;
- 6 швидкостей обертання стрічки;
- мішок для збору пилу, для запобігання вдихання найдрібніших частинок, під час роботи шліфмашини.
За стрічковою шліфмашиною просто доглядати - досить лише регулярно очищати пилозбірник і міняти шліфувальну стрічку. При належному використанні, інструмент прослужить максимально довго.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | ленточная |
| Потребляемая мощность | 1350 Вт |
| Вес | 3.3 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Длина ленты/листа | 457 мм |
| Ширина ленты/листа | 76 мм |
| Максимальная скорость ленты | 260 м/мин |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 2 190 ₴









