Електротример Sturm GT35160 - надійний помічник в саду та на присадибній ділянці. Завдяки потужності 1600 Вт швидкість обертання редуктора становить 7000 об/хв. Завдяки таким параметрам тример дозволяє без проблем впоратися з густою травою, бур'янами та кущами, з діаметром стовбура до 10 мм.
Невелика вага та хороша збалансованість у поєднанні з прогумованою ручкою та пом'якшеною плечовою накладкою підвищать комфорт під час роботи.
В моделі GT35160 реалізований захист від перевантаження, який не дозволяє інструменту вийти з ладу, а захист від випадкового ввімкнення захистить оператора від несподіваних ривків.
Особливості моделі:
- Корпус виконаний з якісного ABS пластик;
- Мідна обмотка двигуна;
- Захист від перегріву;
- Прогумований кабель;
- Жорсткий вал.
- Електротриммер Sturm GT35160
- Плечовий ремінь
- Шпуля
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturm |
| Питание | Сеть 220В |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 7000 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Ширина скашивания ножа | 255 мм |
| Ширина скашивания лески | 455 мм |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.27 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Тип рукоятки | D-образная (кольцевая) |
- Цена: 3 408 ₴







