Вібраційна шліфмашина Procraft Industrial PV550 - інструмент з хорошими вібраційними властивостями, який призначений для проведення обробки різних поверхонь. Вібраційна шліфмашина допомагає якісно відшліфувати поверхні деталей з металу, пластику або дерева. Найчастіше даний інструмент застосовується для вторинної обробки дерев'яних елементів. Завдяки регулятору обертів забезпечується швидке і якісне виконання робіт. За рахунок підвищеного ресурсу двигуна і малій вазі шліфмашина перетворюється на прекрасного помічника, що прискорює роботу в кілька разів.
Технічні особливості моделі:- Інструмент оснащений потужним двигуном (550 Вт), в якому додатковий шар компаунда, забезпечує поліпшений захист обмотки якоря і статора від абразивного пилу, що відповідно збільшує термін служби інструменту.
- Розміри робочої підошви - 187х90 мм.
- Надійна фіксація шліфувального паперу на платформі за допомогою мультизатискача.
- Вихід для підключення пилососа для підтримки робочого місця в чистоті.
- Можливість використання шліфувальних шкурок будь-якої зернистості.
- Завдяки прогумованій рукоятці працювати з пристроєм досить зручно, оскільки забезпечується надійний хват та підвищується контроль.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
| Вес | 1.7 кг |
| Производитель | Procraft |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип шлифмашины | вибрационная |
| Максимальное количество оборотов | 12000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Крепление шлифлиста | Зажим |
| Длина ленты/листа | 187 мм |
| Ширина ленты/листа | 90 мм |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 445 ₴








