Шліфмашина кутова Procraft PW2650 - це універсальний інструмент, який застосовується як у професійній будівельній сфері, так і в майстерні, в автосервісі, та в побутових домашніх умовах. Діаметр диска 230 мм дозволяє виконувати різання деталей, що мають значну глибину і твердість.
Особливості Procraft PW2650:- Корпус з полімерною армованою поверхнею.
- Потужний двигун - 2650 Вт. Така потужність дозволяє застосовувати КШМ на будівельних майданчиках.
- Редуктор з магневого сплаву.
- В комплект поставки входить захисний кожух, завдяки якому частина диска залишається закритою, і іскри, що виникають при роботі, не можуть потрапляти на інші поверхні; ключ, що дозволяє закріпити оснастку (насадку); додатковий комплект графітових щіток.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2650 Вт |
| Производитель | Procraft |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 7500 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 720 ₴








