Шліфмашина кутова Procraft PW2300 - інструмент, призначений для виконання великого об'єму робіт.
КШМ Procraft PW2300 використовується для будівельних потреб і проведення ремонту. З її допомогою можна виконати такі роботи:
- Шліфування поверхонь;
- Полірування;
- Різка елементів конструкцій з різних матеріалів.
При запуску інструменту в роботу він виробляє зовсім небагато шуму. Вібрація слабка, вона не ускладнює процес і не впливає на продуктивність.
Особливості використання- Procraft PW2300 оснащена двома рукоятками - одна з них основна, іншу додатково можна прикрутити ліворуч чи праворуч на корпусі для більш зручного утримувати КШМ.
- Поворотна ручка дозволяє обертати корпус в ліву та праву сторону на 90° для більш зручного утримування інструменту під час бокового різу.
- Корпус редуктора підвищеної міцності.
- Плавний пуск
- Поліпшена система відводу тепла.
- Двигун потужністю 2000 Вт забезпечує швидкість обертання шпинделя в 6000 об/хв.
- У комплекті поставляється захисний кожух, який можна відрегулювати в потрібному оператору положенні. Його використання підвищує безпеку при проведенні робіт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 6000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Вес | 3.9 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 2 400 ₴










