Шліфмашина кутова Procraft PW1600SE призначена для шліфування, різання і зачистки деталей з металу та інших твердих матеріалів. Її потужність складає 1100 Вт, що забезпечує високу продуктивність пристрою.
Характеристики моделі:- Функція "Плавний пуск".
- Регулятор обертів в діапазоні від 5000 до 12000 обертів на хвилину.
- Працює при частоті струму 50 Гц.
- Діаметр робочого диска - 150 мм.
- Система швидкої заміни диска (в комплекті є монтажний ріжковий ключ).
- Посилений захист від пилу збільшує термін експлуатації ключових робочих вузлів болгарки.
Кутова шліфувальна машина має продуману до дрібниць ергономіку. Зручна прогумована ручка повторює рельєф долоні й гарантує надійне позиціонування руки під час роботи, а також знижує вібрацію інструменту. Знімний кожух захищає оператора від іскор і знижує ризики отримання травми. Комфортна вага (2,1 кг) є ще однією перевагою інструменту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Вес | 2.1 кг |
| Производитель | Procraft |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 12000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр диска | 150 мм |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 025 ₴







