Маска зварювальника з автозатемненням Sturm AW97A5WH призначена для захисту очей і обличчя від іскор, бризок і шкідливих випромінювань при зварюванні в різних режимах. Вона відрізняється своєю універсальністю, що робить її придатною для роботи з різними типами зварювальних апаратів - ММА, МIG, MAG, TIG. Рекомендована температура для роботи з маскою Sturm AW97A4WH становить від -5 °С до +55 °С.
Особливості:- Високі експлуатаційні якості;
- Відсутність сліпих зон за рахунок двох незалежних датчиків дуги;
- Пропускає тільки видимий спектр світлового випромінювання, який не є небезпечним для зору;
- Робоча площа світлофільтру 93х43мм;
- Комбіноване живлення від сонячної батареї і літієвого акумулятора;
- Маска з термостійкого пластика, спеціально розроблена для захисту обличчя та очей від іскор, бризок росплавненого металу і шкідливого випромінювання повністю;
- Використовується багатошаровий РК фільтр з оптичним класом 1/1 і 1/2. Забезпечує відмінний огляд і захист від УФ/ІЧ випромінювання;
- Плавне регулювання по висоті, глибині і ширині маски;
- Світлочутливість та затримка регульована східчасто (низька/висока);
- Гарантія: 24 місяці;
- Робоча площа оглядового вікна: 93 х 43 мм;
- Розмір світлового фільтру: 110 х 90 х 9 мм;
- Захист від УФ/ІЧ випромінювання: 16 DIN;
- Ступінь затемнення у світлому стані: 4 DIN;
- Ступінь затемнення у темному стані: 9-13 DIN;
- Кількість сенсорів: 2;
- Тип живлення: комбінований, від сонячної батареї та літієвої батареї;
- Ввімкнення/вимкнення: повністю автоматичне;
- Світлочутливість: фіксується;
- Час перемикання з темного стану в світлий: 0,1-1 сек;
- Режим роботи: ММА / MIG-MAG / TIG;
- Швидкість спрацьовування світлофільтру: 1/25000 сек;
- Функція шліфування: Ні;
- Сигнал низької зарядки: Немає;
- Перевірка фільтра: Ні;
- Робоча температура: від -5 °С до + 55 °С;
- Температура зберігання: від - 20° С до + 70° С;
- Вага: 430 г;
Комплектація:
- Маска AW97A5WH;
- Інструкція з експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturm |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Вес | 0.43 кг |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Минимальная рабочая температура | -5 град. |
| Максимальная температура хранения | 70 град. |
| Минимальная температура хранения | 20 град. |
| Время срабатывания | 0.04 мс |
| Вид сварочной маски | Маска-хамелеон |
| Регулировка задержки снятия затемнения | Да |
| Регулировка плотности затемнения | Да |
| Светлое состояние, DIN | 4 |
| Минимальная степень затемнения, DIN | 9 |
| Максимальная степень затемнения, DIN | 13 |
| Смотровое окно | |
| Ширина смотрового окна | 93 мм |
| Длина смотрового окна | 43 мм |
| Размеры светофильтра | |
| Ширина светофильтра | 110 мм |
| Длина светофильтра | 90 мм |
| Высота светофильтра | 9 мм |
Информация для заказа
- Цена: 595 ₴





